Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 08 marca 2021 napisz DONOS@

Kolejna ofiara mrozów

24-letni mieszkaniec Rajgrodu to już 12 ofiara zamarznięć tej zimy na terenie województwa podlaskiego. Zwłoki mężczyzny w czwartek rano znaleziono na zamarzniętej tafli Jeziora Rajgrodzkiego. Jak wstępnie ustalono przyczyną zgonu było wychłodzenie organizmu.

W czwartek tuż przed godziną 9:00 dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Grajewie otrzymał sygnał o tym, że na zamarzniętej tafli Jeziora Rajgrodzkiego leży mężczyzna. Ciało zauważył z brzegu przypadkowy świadek, który powiadomił o tym funkcjonariuszy. Mundurowi natychmiast pojechali na miejsce zdarzenia. Niestety okazało się, że na ratunek jest już za późno. Wezwany na miejsce zdarzenia lekarz stwierdził zgon. Jako przyczynę podał wychłodzenie organizmu. Z dotychczasowych ustaleń wynika, że ofiarą był 24-letni mieszkaniec Rajgrodu, który w środę w południe wyszedł z domu. Jeszcze godzinę przed północą telefonicznie rozmawiała z nim matka. To był ostatni z nim kontakt. Prawdopodobnie wracając z baru do domu szedł na „skróty” przez jezioro.

Policjanci z Grajewa wyjaśniają okoliczności tego tragicznego zdarzenia.
200829104429.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę