Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 01 kwietnia 2023 napisz DONOS@

Płonące kominy

Dwukrotnie do gaszenie płonących sadz w kominach wyjeżdżali wczoraj łomżyńscy strażacy. Najpierw zapaliło się w kominie domu przy ulicy Dębowej, później przy Długiej. W obu przypadkach dzięki szybkiej interwencji strażaków skończyło jedynie na strachu...

Ogień w kominie domu przy ulicy Dębowej pojawił się tuż po godzinie 12.00, a na Długiej około 19.00. W obu przypadkach wygaszono go wsypując do wnętrza kominów piasek z solą. To jak podkreślają strażacy jedyny skuteczny w takich wypadkach sposób. Spadając na dół piasek zdziera przyklejone do ścian komina płonące sadze.

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę