Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 02 marca 2021 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radio.bialystok.pl

Nowy dyrektor podlaskiego oddziału ARiMR

Walenty Korycki jest nowym dyrektorem Podlaskiego oddziału regionalnego Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa w Łomży. Zastąpił na tym stanowisku pełniącego obowiązki Jerzego Leszczyńskiego, który powrócił na fotel jednego z trzech wicedyrektorów.

Walenty Korycki z rolnictwem związany jest od wielu lat. Wcześniej pracował w Ośrodku Doradztwa Rolniczego. W Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa zatrudniony jest od początku jej istnienia, czyli od 2002 roku.
210204100642.gif

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę