Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 01 marca 2021 napisz DONOS@

Autobus uderzył w Tira

Do groźnie wyglądającej kolizji drogowej doszło przed świtem w okolicach miejscowości Długobórz pod Zambrowem. Jadący drogą krajową nr 63 Zambrów – Czyżew autobus uderzył w stojącego w poprzek drogi TIRa. Na szczęście nikomu nic poważnego się nie stało.

Do wypadku doszło przed godziną 5.00. Najpierw na łuku drogi ciągnik siodłowy marki MAN z naczepą wpadł w poślizg i zjechał do rowu po lewej stronie drogi. Kilka chwil później, na blokującą całą jezdnię naczepę, wpadł jadący od strony Zambrowa, autobus pracowniczy. Kierowca autokaru nie zdołał wyhamować na śliskiej nawierzchni. Na szczęście, oprócz kierowców nie było w nim pasażerów. Po wypadku droga 63 Zambrów – Czyżew była zablokowana była przez ponad dwie godziny.
210204100642.gif

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę