Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 05 czerwca 2023 napisz DONOS@

Jakość to sprawa honoru

Główne zdjęcie
Andrzej Kiełczewski, prezes zarządu PEPEES S.A.

Przedsiębiorstwo Przemysłu Spożywczego PEPEES S.A. zdobyło tytuł „JAKOŚĆ ROKU 2008”. Organizatorem Programu Promocji Jakości w Polskich Przedsiębiorstwach są redakcja Biznes Raportu w „Gazecie Prawnej” oraz Polskie Centrum Badań i Certyfikacji S.A. - To bardzo ważne dla nas osiągnięcie – mówi Andrzej Kiełczewski, prezes zarządu PEPEES S.A. – Tym bardziej, że jakość wyrobów jest dla nas nie tylko obowiązkiem, ale także punktem honoru. Sukces jest zasługą wszystkich pracowników firmy, którym serdecznie dziękuję.


Firma produkująca skrobię ziemniaczaną i jej przetwory, głównie na potrzeby przemysłu spożywczego, od kilku już lat prowadzi specjalnie sformułowaną Politykę Jakości. Jej główne założenie to surowe rygory i procedury kontrolne -  od plantacji, na których uprawiane są ziemniaki, po gotowe wyroby. W przestrzeganiu ustalonych reguł biorą udział wszyscy uczestnicy procesu produkcji. Czuwa nad wszystkim powołany przed kilku lat Pełnomocnik Zarządu ds. Zarządzania Jakością. Funkcję tę sprawuje Maria Stańkowska, dyrektor Pionu Jakości i Technologii.

Potwierdzeniem faktu, że w firmie obowiązują najwyższe standardy dotyczące jakości i bezpieczeństwa wyrobów są międzynarodowe certyfikaty HACCP, ISO 9002 oraz ISO 22000. PEPEES uzyskał je w 2007 roku, a w ubiegłym zostały potwierdzone.

- Równie ważnym potwierdzeniem są dla nas opinie odbiorców naszych wyrobów – mówi prezes Andrzej Kiełczewski. – A kolejnym stało się docenienie naszych starań w tym prestiżowym ogólnopolskim przedsięwzięciu.

Zgodnie z regulaminem programu promocji jakości, PEPEES jako laureat ma prawo bezterminowo posługiwać się logo „Jakość Roku 2008”.

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę