Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 22 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Makbud z Łomży sprzedany

16,5 mln złotych zapłaci giełdowa spółka Unibep za 100% akcji łomżyńskiego Makbudu, spółki zajmującej się budową dróg. Umowę podpisano w ubiegłą środę, ale wejdzie ona w życie 2 lutego. Kwota 16,5 mln zł dotychczasowym właścicielom spółki Makbud, ma być wypłacona w ratach, przy czym ostatnia transza płatności zostanie dokonana w ciągu 6 miesięcy od dnia zawarcia umowy.

Makbud powstał w wyniku wniesienia aportem Przedsiębiorstwa Budowlano-Drogowego Makbud do Przedsiębiorstwa Budowlano-Drogowego Artbud.
W ubiegłym roku Makbud wypracował około 2,36 mln zł zysku netto przy przychodach w wysokości 25,1 mln zł. Artbud zarobił w tym czasie na czysto blisko 0,52 mln zł przy przychodach wynoszących 6,71 mln zł.

UNIBEP, nabywca łomżyńskiego Makbudu, to jedna z dynamiczniej rozwijających się polskich grup budowlanych działająca w segmencie budownictwa mieszkaniowego, handlowo-usługowego oraz ogólnego.  

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę