Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 10 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Napadli i „wpadli”

W sobotę późnym wieczorem zamaskowani sprawcy sterroryzowali nożem ekspedientkę sklepu w Zambrowie. Ukradli kasę fiskalną, papierosy i artykuły spożywcze. Bandytów zatrzymano po po niespełna 20 minutach. Okazali się nimi młodzi mieszkańcy Zambrowa.

Jak relacjonuje sierż. Kamil Sorko z zespołu pasowego KWP w Białymstoku w sobotę późnym wieczorem do dyżurnego Komendy Powiatowej Policji w Zambrowie zadzwoniła przerażona pracownica sklepu nocnego na ulicy Białostockiej. Z jej relacji wynikało, że do sklepu weszło czterech zamaskowanych szalikami mężczyzn. W pewnym momencie jeden z nich przystawił jej do szyi nóż. Pozostali wykorzystując bezbronność kobiety ukradli kasę fiskalną, papierosy oraz artykuły spożywcze, a następnie uciekli w nieznanym kierunku. Na miejsce zdarzenia natychmiast udały się patrole policji. Sprawców napadu długo nie trzeba było szukać. Wpadli już po niespełna 20 minutach. Okazali się nimi młodzi mieszkańcy Zambrowa. Noc spędzili w policyjnym areszcie.

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę