Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 03 marca 2021 napisz DONOS@

Zaśpiewaj hity VOX i Backstreet Boys

Główne zdjęcie
Bernard Karwowski śpiewa i uczy śpiewać (fot. Marek Maliszewski/4lomza.pl)

- Będziemy i bawić się, i muzykować – zachęca Bernard Karwowski, który prowadzi Studio Piosenki PopArt przy Miejskim Domu Kultury-Domu Środowisk Twórczych w Łomży. - Obecnie poszukuję utalentowanej wokalnie młodzieży od 8 do 12 lat do udziału w najnowszym programie grupy, na który złożą się światowe i polskie przeboje muzyki pop z kilku ostatnich dekad.

Utalentowany instruktor, który przygotował już  kilkanaście premier z kolejnymi rocznikami kształconej przez siebie wokalnie młodzieży – w tym tak rewelacyjne jak „ABBA” i „The Beatles” - zdecydował się na nowy projekt z początkującymi adeptami estrady. Podczas ferii zamierza przygotować program z repertuaru słynnych polskich i światowych boysbandów i girlsbandów. Być może, obok przebojów zespołu Filipinki czy Alibabki na jego uwagę zasłużą hity Spice Girls, zaś klasyczne utwory VOX będą rywalizowały o zainteresowanie reżysera ze znacznie młodszymi z dorobku Just 5 albo i samych Backstreet Boys...?
- Potraktuję repertuar popowy trochę serio, a trochę z przymrużeniem oka – zapowiada Bernard Karwowski. - Mam nadzieję, że młodzież także oprócz zdolności wokalnych wykaże się pomysłowością i poczuciem humoru.    
Bernard Karwowski zaprasza zainteresowanych na przesłuchania wokalne podczas ferii w MDK-DŚT. Zajęcia „Śpiewamy przeboje” będą odbywały się w MDK-DŚT przy ul. Wojska Polskiego 3 w Łomży: codziennie od 26 do 29 stycznia i od 2 do 5 lutego w godz. 10 -12. Udział w castingu jest bezpłatny – wystarczy trochę głosu, słuchu, zapału i chęci!

Mirosław R. Derewońko   
 

 
Zobacz także
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę