Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 18 października 2021 napisz DONOS@
Wiadomość na podstawie www.radio.bialystok.pl

Duża „Stokrotka”, duży ruch

Główne zdjęcie
Nowe skrzydło "Stokrotki" (fot. Marek Maliszewski/4lomza.pl)

Ponad 6 tysięcy metrów kwadratowych powierzchni ma już największa w Łomży galeria handlowa . W sobotę otwarto drugą (a właściwie trzecią) część Galerii „Stokrotka” przy skrzyżowaniu ulic Zawadzkiej i Piłsudskiego. Oferta dziewiętnastu znajdujących się w niej butików ściągnęła rzesze mieszkańców, których samochody zastawiły parkingi nie tylko wokół samej galerii.


Pierwsza część galerii działa w Łomży już od kilku lat. Składa się z dwóch parterowych budynków, w których miejsce znalazły market spożywczo-przemysłowy tej sieci, kilka butików, zakładów usługowych i lokal gastronomiczny. W najnowszej części, która powstała w sąsiedztwie dotychczasowych o powierzchni całkowitej ponad 2 tys. 800 metrów, w tym prawie 2 tys. handlowej znajdzie miejsce w sumie 19 nowych butików, w tym długo oczekiwany w Łomży Empik.

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę