Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 25 marca 2023 napisz DONOS@

Co ludzie potrafią zrobić dla pieniędzy...

Aby zyskać parę złotych ludzie zdolni są do przeróżnych wyczynów. O niektórych z nich możemy dowiedzieć się z raportów łomżyńskich policjantów. Ostatnio pewien 16-latek najpierw skradł zapasowy klucz do biura firmy prowadzonej przez swojego ojca, po czym z skradł stamtąd 800 zł. Z innym sposobem „zarobienia” mieli do czynienia właściciele jednego z łomżyńskich hoteli. Dwóch gości hotelowych po przespaniu tu nocy chciało niepostrzeżenie ulotnić się, nie regulując rachunków. Jak się później okazało nie mieli wystarczającej pieniędzy by za gościnę zapłacić...


Policjanci podają, że ujęli zarówno młodocianego złodzieja włamywacza jak i dwóch obywateli Estonii, którzy nie chcieli płacić za gościnę. W pierwszym przypadku udało się nawet odzyskać część skradzionych pieniędzy. Sprawcy obu zdarzeń za swój czyn mają odpowiedzieć przed sądami.

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę