Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 06 czerwca 2023 napisz DONOS@

Przy wigilijnym stole...

Przy wigilijnym stole kiedy gwiazdka zaświeci usiądą: tata, mama, usiądą także dzieci. Wokół jasnej choinki usiądźmy wszyscy w kole; ludzie są sobie bliscy przy wigilijnym stole. Kolejny rok, kolejna wigilia, i radość z tego, że jesteśmy razem w domach rodzinnych, w pracy, w szkole, w przedszkolu... Podajemy sobie dłonie, wymieniamy uściski. uśmiechamy sie do siebie. I chociaż niektórych zabraknie wśród nas to ten kruchy, biały OPŁATEK daje kolejną nadzieję, siłę i wiarę. W naszym przedszkolu każde wigilijne spotkanie rozpoczynają dzieci jasełkowym występem. Tak było i w tym roku.

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Agata Komorowska
so, 24 stycznia 2009 00:56
Data ostatniej edycji: nie, 25 stycznia 2009 23:24:37

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę