Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 26 września 2023 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi ze strony: www.radio.bialystok.pl

Około 200 osób z naszego regionu może wyjechać do legalnej pracy w Niemczech

Zapotrzebowanie na przedstawicieli 15 zawodów zgłosił Urząd Pracy w Bonn. Podobnych propozycji niemieckie urzędy pracy z innych landów mają przysłać więcej. Zarobki są podobno duże, a praca legalna. Warunek podstawowowy jaki muszą spełnić chętni to znajomość języka niemieckiego. Potrzebni są m.in inżynierowie budowy maszyn, ślusarze i spawacze, mechanicy samochodowi, rzeźnicy, piekarze, fryzjerzy, pielęgniarki, osoby do pracy z końmi a nawet pracownicy biurowi.


Chętni do pracy w Niemczech podlasianie mogą się zgłaszać do Urzędów Pracy do 4 października. Rozmowy kwalifikacyjne odbędą się w Warszawie w dniach 5-8 października.
230804070022.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę