Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 03 marca 2021 napisz DONOS@

Nie najlepsze busy...

Sześć zatrzymanych dowodów rejestracyjnych i 32 mandaty, to efekt zaledwie jednodniowej akcji policjantów z łomżyńskiej drogówki, podczas której sprawdzano busy i autobusy. Łącznie policjanci skontrolowali „tylko” 50 pojazdów.


Działaniom policjantów nadano kryptonim „BUS”. Jej celem było sukcesywne zmniejszenie liczby osób zabitych w wypadkach drogowych, poprzez na ujawnienie i eliminowanie nieprawidłowości występujących w przewozie osób, w szczególności dzieci i młodzieży.
Policjanci łącznie skontrolowali 50 pojazdów w tym 19 autobusów. Efektem kontroli było nałożenie 32 mandatów karnych. Stan techniczny sześciu z kontrolowanych pojazdów nie budził zaufania co skończyło się zatrzymaniem dowodów rejestracyjnych.
210204100642.gif

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę