Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 02 marca 2021 napisz DONOS@
źródło: radionadzieja.pl

Kiepska abolicja podatkowa w Łomży

Tylko 88 osób, które pracowały za granicą złożyło do Urządu Skarbowego w Łomży wnioski o umorzenie lub zwrot podatku dochodowego. To niewiele w stosunku do liczby mieszkańców- mówi Marian Białas komisarz z łomżyńskiej skarbówki


Urzędnik przypomniał, że podatnicy, którzy w latach 2003-2007 uzyskiwali dochody za granicą i chcą ubiegać się o umorzenie lub zwrot podatku dochodowego, powinni pospieszyć się, ponieważ 6 lutego upływa termin składania tych wniosków. Ustaliło go Ministerstwo Finansów. Resort chce pomóc podatnikom i 23 stycznia organizuje dyżur telefoniczny.

W godzinach od 10.00 do 13.00 pod numerem (22) 694 33 33 specjaliści będą odpowiadać na wszystkie pytania związane z procedurą zwrotu lub umorzenia podatków zapłaconych za granicą.

MF informuje, że z tego rozwiązania mogą skorzystać podatnicy, którzy przynajmniej w jednym roku podatkowym w okresie od 2002 do 2007 roku uzyskiwali przychody z pracy za granicą, do których miała zastosowanie metoda tzw. proporcjonalnego odliczenia.

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę