Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 19 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Miss Ekonomika 2009 czeka na koronę

Osiem ładnych, sympatycznych i odważnych uczennic Zespołu Szkół Ekonomicznych i Ogólnokształcących w Łomży przystąpi w piątek, 23 stycznia o godz. 11 do walki o tytuł Miss Ekonomika 2009. Jak co roku, i tym razem spodziewamy się wielu emocji i wrażeń estetycznych, bo impreza w „Ekonomiku” to nieoficjalne mistrzostwa Łomży dla urodziwych dziewczyn z wdziękiem i z klasą.

Organizacji wyborów Miss Ekonomika 2009 podczas Dni Kultury Uczniowskiej podjęła się klasa III a Technikum Ekonomicznego, której wychowawcą jest Robert Bielicki. Jury złożone z nauczycieli i sponsorów oceni osiem bohaterek imprezy w trakcie pięciu wyjść konkursowych, m.in., w sukni ślubnej, wieczorowej i stroju sportowym. Organizatorzy zapowiadają, że kandydatki na miss wystąpią także w stroju-niespodziance i z przystojnymi partnerami, ale przed piątkiem nikt nie chce zdradzać szczegółów. W przerwach na zmianę stroju przewidziane są występy wokalne i muzyczne oraz taneczne grupy Beaty Kisiel. Impreza, na którą „Ekonomik” zaprasza wszystkich chętnych widzów i kibiców, potrwa do ok. godz. 14. Wstęp wolny dla ludzi z kulturą.

Mirosław R. Derewońko 

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę