Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 09 lutego 2023 napisz DONOS@

Most otwarty i poświęcony

Główne zdjęcie
fot. wrotapodlasia.pl

Choć z wyremontowanego mostu w Bronowie na Narwi rolnicy korzystają już od kilku miesięcy, dopiero wczoraj odbyło się oficjalne oddanie przeprawy do użytku. Uroczystości rozpoczęły się Mszą Świętą w kościele w Bronowie, następnie dokonano uroczystego przecięcia wstęgi i aktu poświęcenia mostu.

Most w Bronowie wybudowali, przed blisko ćwierć wiekiem, saperzy w ramach ćwiczeń. O tamtej pory regularnie korzystało z niego kilkuset rolników, bo dzięki niemu o kilkadziesiąt kilometrów skróciła im się droga na łąki znajdujące się po drugiej stronie rzeki. Niestety stan mostu w ostatnich latach znacznie się pogorszył, co groziło nawet zawaleniem się jego konstrukcji. W trakcie remontu zostały wymienione przęsła znajdujące się w rzece, cały podkład, a także izbice rozbijające lód. Dodatkowo wyremontowano także fragment drogi prowadząca na most. Koszt całej inwestycji to 1,5 mln zł.
210204100642.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę