Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 02 kwietnia 2023 napisz DONOS@

Miliony na łomżyńskie uczelnie

Ponad 7 mln zł otrzyma Państwowa Wyższa Szkoła Informatyki i Przedsiębiorczości w Łomży z Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego. Jej projekt znalazł się na czwartym miejscu listy rankingowej drugiej edycji konkursu „Wzmocnienie potencjału dydaktycznego uczelni” realizowanego w Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki. Na pieniądze z ministerstwa - blisko 3 mln zł – ma szanse także Wyższa Szkoła Agrobiznesu. Co prawda jej projekt jest „od kreską” ale wysoko...

Państwowa Wyższa Szkoła Informatyki i Przedsiębiorczości w Łomży pieniądze otrzymała, bo jej projekt - „Pielęgniarstwo i Kosmetologia - studia ze środków UE” - znalazł się na 4 pozycji listy rankingowej, a ministerstwu kasy starczyło na dofinansowanie 60 najlepszych.
Wyższa Szkoła Agrobiznesu w Łomży chciała pieniądze (2 789 202,28 zł) na wzmocnienie potencjału dydaktycznego uczelni. Niestety jet wniosek zajął 68 pozycję. Niemniej jak informuje ministerstwo z większością wnioskodawców, których projekty uplasowały się na liście wniosków pozytywnie ocenionych, na pozycjach od 1 do 60 (włącznie) zostaną przeprowadzone negocjacje dotyczące głównie kwestii finansowych. W ich wyniku wysokość przyznanego dofinansowania może być mniejsza od wnioskowanej kwoty, a wówczas pieniądze zostaną przekazana na wnioski będące na kolejnych pozycjach listy

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę