Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 27 września 2023 napisz DONOS@

Zagrypiona Łomża

Z danych Wojewódzkiej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Białymstoku wynika, że w Łomży i okolicy „szaleje” grypa i choroby grypopodobne. W pierwszej połowie stycznia na terenie pięciu powiatów byłego województwa łomżyńskiego zanotowano ponad 1350 zagrypionych pacjentów. Najwięcej ich było w Łomży i najbliższej okolicy – ponad 650.

Od początku roku w całym województwie podlaskim naliczono blisko 2080 przypadków zachorowań na grypę oraz podejrzeń grypy – podaje Gazeta Współczesna powołując się na rzecznika prasowego rzecznik Wojewódzkiej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Białymstoku.
Najwięcej zagrypionych pacjentów mieli lekarze z powiatu łomżyńskiego – 652, wysokomazowieckiego - 453, białostockiego – 346, suwalskiego – 235, kolneńskiego – 171 i  grajewskiego – 73.
Z pośród wszystkich chorych na grypę 9 osób musiało zostać skierowanych na leczenie do szpitali.
230804070022.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę