Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 04 czerwca 2023 napisz DONOS@

Pijany gimnazjalista

16-letni uczeń jednego z gimnazjum na terenie Łomży trafił w piątek ze szkoły do szpitala. Chłopak był pijany i najprawdopodobniej także pod wpływem narkotyków. Do łomżyńskiego szpitala przewiozło go pogotowie, które do szkoły wezwali nauczyciele.

Sprawą zainteresował się już policja. Jak podkreśla Sławomir Dąbrowski oficer prasowy KMP w Łomży funkcjonariusze będą chcieli wyjaśnić jak to się stało, że nieletni spożywał alkohol i środki odurzające. Nim jednak jakiekolwiek czynności będą podjęte 16-latek musi „wydobrzeć”.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę