Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 26 marca 2023 napisz DONOS@

Strażnicy w trendy...

Główne zdjęcie
Nowy samochód Straży Miejskiej w Łomży (fot. UM Łomża)

Strażnicy miejscy z Łomży na nowy rok dostali nowy samochód. To srebrny peugeot partner trendy właśnie dotarł do miasta i „wszedł” na służbę. Jest trzecim pojazdem służbowym Straży Miejskiej w Łomży. Poza nim do dyspozycji 13 strażników jest jeszcze pomarańczowy fiat doblo i - na ciepłe dni - biały melex.

(fot. archiwum)
(fot. archiwum)
Jak informuje ratusz nowy samochód Straży Miejskiej kosztował 59 tys zł. Samochód posiada bardzo oszczędny, a jednocześnie dynamiczny, wysokoprężny silnik diesla o pojemności 1560 CCM i mocy 75 KM. Dla bezpieczeństwa strażników wyposażony jest w ABS z rozdziałem siły hamowania i wspomaganiem hamowania awaryjnego oraz w poduszki powietrzne kierowcy i pasażera. Posiada także progresywne wspomaganie kierownicy, manualną klimatyzację, atermiczną przednią szybę, boczne szyby przednie elektryczne z zabezpieczeniem antyzaciskowym oraz lusterka boczne sterowane elektrycznie. Ponadto wyposażony jest w centralny zamek z pilotem i autoalarm.
Pojazd przyczyni się do zwiększenia liczby patroli łomżyńskiej Straży Miejskiej, która od kilku miesięcy pracuje na dwie zmiany. Pozwoli też odciążyć eksploatowanego od ośmiu lat pomarańczowego fiata doblo, który jak zauważa ratusz z racji wieku oraz przejechanych (głównie w warunkach miejskich) prawie 180 tys. km jest coraz trudniejszy w eksploatacji.

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę