Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 02 marca 2021 napisz DONOS@

Narkotyki w Zambrowie

Pojechali złapać włamywacza do piwnicy, a zatrzymali mężczyznę z pokaźna ilością narkotyków. Mowa o zambrowskich policjantach, którzy we wtorek późnym wieczorem otrzymali zgłoszenie z którego wynikało, że w bloku na jednym z tutejszych osiedli, ktoś włamuje się do piwnicy. Na miejscu zastali kilku mężczyzn, a jeden z nich miał przy sobie narkotyki. Później okazało się, że w domu ma większy zapas...

We wtorek tuż przed godziną 21.00. dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Zambrowie otrzymał zgłoszenie, z którego wynikało, że w bloku na jednym z zambrowskich osiedli, ktoś włamuje się do piwnicy. Funkcjonariusze natychmiast ruszyli pod wskazany adres. Na miejscu zastali kilku młodych mężczyzn, którzy nie potrafili wytłumaczyć po co spotkali się w piwnicy. Policjanci wylegitymowali ich i przeprowadzili kontrolę osobistą. U jednego z nich - 20 latka znaleźli torebkę foliową z zawartością białego proszku. Po wstępnych badaniach ustalono, że proszek może być amfetaminą lub jej pochodną. W jego przeszukanym mieszkaniu funkcjonariusze odnaleźli i zabezpieczyli jeszcze 7 podobnych torebek z białym proszkiem i jedną z zawartością substancji w kolorze brązowym. Właścicielowi torebek z narkotykami grozi kara do trzech lat pozbawienia wolności.

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę