Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 25 marca 2023 napisz DONOS@

Zamarzł(?) w Łomży

Główne zdjęcie
Dom w którym znaleziono ciało 45-letniego mężczyzny (fot. podlaska.policja.gov.pl)

W domu na jednej z posesji przy ulicy Wojska Polskiego w Łomży znaleziono zwłoki 45 letniego mężczyzny. To bezdomny. Policjanci wykluczyli udział osób trzecich w jego zgonie. Prawdopodobną przyczyną śmierci było wychłodzenie organizmu.

 Jak podkreśla Andrzej Baranowski z zespołu prasowego KWP w Białymstoku drewniany dom w którym znaleziono martwego mężczyznę nie był ogrzewany.

Sławomir Dąbrowski oficer prasowy łomżyńskiej policji dodaje, że zmarły mężczyzna dobrze był znany miejscowym funkcjonariuszom jako osoba nadużywająca alkoholu.


Mężczyzna, którego ciało znaleziono przy ul. Wojska Polskiego w Łomży, to 7 osoba która w tym roku, i 11 tej zimy, zmarła wskutek wychłodzenia organizmu na terenie województwa podlaskiego.
210204100642.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę