Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 05 marca 2021 napisz DONOS@

Do stolicy szybciej

Mieszkańcy Łomży i regionu już za kilka dni będą mogli szybciej dojechać do Warszawy. Jak zapowiada Artur Mrugasiewicz z biura prasowego centrali GDDKiA do końca tygodnia ma zostać puszczony ruch po dwóch nitkach drogi pomiędzy Wyszkowem a Radzyminem. - Formalnie to nie będzie jeszcze droga klasy „S” (tak będzie dopiero za pół roku - dop. red.), ale będzie się już po niej jeździło jak po prawdziwej ekspersówce – mówi Mrugasiewicz.

Przebudowa docinka drogi nr „8” pomiędzy Radzyminem a Wyszkowem polegała na dobudowie drugiej jezdni i remoncie istniejącej. Prace na ponad 17 km odcinku trwały ponad 30 miesięcy, ale wreszcie kierowcom ma się jechać szybciej i wygodniej. Odcinek drogi, na który do końca tygodnia mają zostać wpuszczone samochody, „ekspesówką” połączy obwodnice Radzymina z oddaną przed kilkoma tygodniami obwodnicą Wyszkowa.
Tym samym mieszkańcom Łomży na dobrej drodze do Warszawy pozostanie już tylko jakoś pokonać ok. 40 km odcinek z Łomży do obwodnicy Ostrowi Mazowieckiej i kawałek dalej 30 km fragment drogi pomiędzy obwodnicami Ostrowi i Wyszkowa. Ten drugi odcinek drogi – zgodnie z zapewnieniami GDDKiA jaki i rządu - ma być gotowy na Mistrzostwa Europy w Piłce Nożnej w 2012 roku.  

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę