Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 30 marca 2023 napisz DONOS@

Znaleźli jelenia?

Trzech mężczyzn przy ustrzelonym jeleniu zatrzymali w piątkową noc w okolicach wsi Stare Duchny (gmina Śniadowo) strażnicy leśni. Nie wiadomo czy to oni zastrzelili jelenia. Jak informuje Sławomir Dąbrowski oficer prasowy łomżyńskiej policji nie znaleziono przy nich broni. Niemniej i tak ze zdarzenia mają tłumaczyć się przed sądem. Postawiono im zarzut dotyczący posiadania bezprawnie pozyskanej tuszy zwierząt łownych.

Zdarzenie miało miejsce w piątek około godziny 22.00. Strażnicy Straży Leśnej patrolujący las w okolicach wsi Stare Duchny usłyszeli wystrzał. Udali się w kierunku miejsca z którego padł strzał. Po krótkim czasie znaleźli zabitego jelenia, a przy nim trzech mężczyzn. Dwóch z nich: Roman I. (53 lata) i Witold K. (45 lat) to mieszkańcy gminy Śniadowo, trzeci Janusz G. (48 lat) nie jest mieszkańcem regionu. Strażnicy Leśni przy mężczyznach nie znaleźli broni w związku z powyższym po przekazaniu ich policji postawiono im „tylko” zarzut posiadania bezprawnie pozyskanej tuszy zwierząt łownych.  Prawo łowieckie przewiduje za to karę grzywny, ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do roku.
Wartość skłusowanej zwierzyny została wyceniona na kwotę 6000 zł na szkodę Nadleśnictwa Łomża.
210204100642.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę