wtorek, 22 października 2019 napisz DONOS@

Trochę mrozu i sztuczne lodowisko działa

Pech prześladuje łomżyńskie lodowisko. Na samym początku musiano z powodu zbyt ciepłej zimy przesunąć o ponad tydzień uroczyste otwarcie lodowiska, potem jeden z łyżwiarzy przeciął łyżwą rurkę z substancją mrożącą, a teraz zawiódł agregat. - Awaria agregatu na lodowisku miejskim zdarzyła się już w sobotę – wyjaśnia Zbigniew Szewczyk, kierownik ślizgawki na pl. Niepodległości w Łomży. - Walka z agregatem trwała całą sobotę, lecz bez skutku, dlatego w niedzielę lodowisko było nieczynne. Teraz lodowisko działa, bo taflę lodu wystarczająco mrozi zima...

Lodowisko w Łomży (fot. archiwum)
Lodowisko w Łomży (fot. archiwum)
- Do Łomży wyruszyły już dwie ekipy serwisantów – mówi Zbigniew Szewczyk z MPGKiM, które administruje miejską sztuczną ślizgawką. Jedna z Warszawy, aby naprawić agregat mrożący wodę, a druga z Częstochowy, aby uzupełnić stan glikolu, substancji mrożącej w instalacji pod taflą lodowiska.
Kierownik lodowiska ma nadzieję, że do wieczora serwisanci usuną awarię. Jeśli nie, lodowisko będzie czynne tylko w dni, kiedy termometr będzie wskazywał poniżej 0 stopni Celsjusza.     
191007110809.png

 
190904015236.gif
180410021817.gif
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę