Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 07 marca 2021 napisz DONOS@

„Schetynówki” zatwierdzone

Minister Spraw Wewnętrznych i Administracji Grzegorz Schetyna zatwierdził listy wniosków jednostek samorządu terytorialnego, zakwalifikowanych do dofinansowania w ramach „Narodowego Programu Przebudowy Dróg Lokalnych 2008-2011”. Program zakłada, że kosztami inwestycji o połowie dzielą się rząd i samorząd. Na terenie województwa podlaskiego w ten sposób zmodernizowane mają być 22 odcinki dróg powiatowych i 40 gminnych. Wśród samorządów które mają otrzymać rządowe wsparcie są m.in.: miasto Łomża, gmina Łomża i powiat łomżyński.


Zarząd Powiatu Łomżyńskiego z Narodowego Programu Przebudowy Dróg Lokalnych ma otrzymać  1 mln 532 tys zł. To połowa planowanych kosztów przebudowy drogi powiatowej nr 19098 Chmielewo-Grądv-Sławiec. Niewiele mniej, bo 1 mln 351,5 tys zł. Ma otrzymać samorząd miasta Łomża na przebudowę Grobli Jednaczewskiej. Kolejną „schetynówką” w pobliżu Łomży ma być droga w Zosinie. Na jej przebudowę wójt Gminy Łomża otrzyma wsparcie rzędu 430 tys zł.  

Najwięcej pieniędzy na jednostkową inwestycję ma otrzymać powiat wysokomazowiecki. Na przebudowę ciągu drogowego Wysokie Mazowieckie - Kulesze Kościelne – Kobylin Borzmy minister Schetyna przyznał mu wsparcie w wysokości 3 mln zł.
210305125821.png

Załączniki


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę