Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 02 marca 2021 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radio.bialystok.pl

Niecodzienne zdarzenie w Zambrowie

Marcin K., ojciec niespełna dwuletniego dziecka usiłował nakłonić zambrowską policję, aby ta zajęła się chłopcem w czasie jego nieobecności w domu. Młody tata wybierał się bowiem na dyskotekę.


Wcześniej stwierdził, że funkcjonariusze - opłacani z jego podatków - mają obowiązek udzielenia mu pomocy. A tej mężczyzna wyraźnie potrzebował. Badanie alkomatem wykazało u niego prawie 2 promile alkoholu.

Policja musiał oddać chłopca pod opiekę babci a młodego ojca zamknęła w policyjnej izbie zatrzymań. Kiedy wytrzeźwieje, będzie tłumaczył się za narażenie zdrowia i życia swojego dziecka na niebezpieczeństwo oraz za bezpodstawne wezwanie policji.
200829104429.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę