Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 01 marca 2021 napisz DONOS@

Śliskie drogi

Na drogach regionu jest ślisko i niebezpiecznie. Niestety nie każdemu udaje się bezpiecznie dotrzeć do celu podróży. Po godzinie 14. doszło do wypadku na drodze krajowej nr 61 w okolicy Kisielnicy. Samochód osobowy fiat panda zderzył się z ciężarówką. Aby wydobyć rannego kierowce pandy strażacy musieli rozcinać karoserię samochodu.


Warunki na drogach są fatalne. Niemal wszędzie  na jezdniach leszy gruba warstwa pośniegowego błota, która skutecznie utrudnia jazdę. Tymczasem meteorolodzy też nie mają pocieszających informacji. Przez najbliższe dwa dni pogoda właściwie się nie zmieni. Temperatura w ciągu dnia w sobotę i niedzielę ma oscylować w okolicach zera, a nocami ma być kilkustopniowy mróz, co sprawi, ze jezdnie pokryją się warstwą lodu...
200829104429.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę