Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 27 lutego 2021 napisz DONOS@

Będzie gołoledź

Jest ślisko, a może być jeszcze gorzej. Synoptycy z Biuro Prognoz Meteorologicznych w Białymstoku ostrzegają przed możliwością wystąpienia gołoledzi. Jak podaje Magdalena Pękała dyżurny synoptyk miejscami już występują, i są prognozowane marznące opady deszczu lub mżawki.


Skutki to gołoledź; śliskość dróg, jezdni i chodników, a więc wzrost zagrożenia wypadkami. Ostrzeżenie o gołoledzi jest ważne aż do godziny 21.00, to znaczy, że aż do tego czasu zjawisko to może występować w regionie.
210204100642.gif

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę