Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 08 marca 2021 napisz DONOS@

Niebezpieczne drogi

Na jezdniach zwłaszcza dróg niższej klasy, leży ubity śnieg, a czasami nawet gruba warstwa lodu. Jazda po takiej drodze może być bardzo niebezpieczna. Przekonał się o tym wczoraj wieczorem kierowca seata ibizy, który na śliskiej jezdni drogi krajowej nr 63 w okolicach Wygody stracił panowanie nad samochodem wypał z drogi i dachował. Dwie osoby jadące w samochodzie trafiły do szpitala. Na szczęście obrażenia nie są poważne.

Do kolejnego wypadku doszło po godzinie 15.00 w miejscowości Borkowe w powiecie kolneńskim. Tu kierowca VW passata najechał na tył innego passata,. W wyniku zderzenia pasażerka (71 lat) pierwszego z samochodów doznała złamania mostka i trafiła do szpitala w Kolnie.  

Drogowcy mówią, że starają się na bieżąco i w miarę możliwości oczyszczać jezdnie z leżącego na nich śniegu i pośniegowego błota. Tradycyjnie – zwłaszcza na drogach gminnych – pomagają im w tym strażacy. Jak informuje dyżurny PSP w Łomży w ostatnich godzinach w odśnieżanie dróg w regionie zaangażowane były cztery zastępy Ochotniczych Straży Pożarnych. Strażacy odśnieżali drogi w gminach Łomża, Piątnica i Wizna.
210204100642.gif

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę