Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 07 marca 2021 napisz DONOS@

Nie będzie procesu sądowego w sprawie morderstwa w grajewskim szpitalu

Chory na schizofrenię mężczyzna, który trzy miesiące temu w szpitalu w Grajewie zamordował starszą kobietę powinien być umieszczony i leczony w zakładzie psychiatrycznym - uznali biegli powołani w śledztwie prowadzonym przez Prokuraturę Okręgową w Łomży. Wobec tego prokuratura skierowała do sądu wniosek o umorzenie postępowania dotyczącego zabójstwa i orzeczenie umieszczenia podejrzanego w szpitalu. Prokuratura uznała także, że nie ma podstaw do postawienia pracownikom szpitala w Grajewie zarzutów narażenia zdrowia lub życia pacjentów i umorzyła prowadzone w tym zakresie postępowanie.

Przypomnijmy do tragedii doszło w październiku 2008 roku na oddziale psychiatrycznym szpitala powiatowego w Grajewie. W nocy 36-letni pacjent, cierpiący na schizofrenię, wracając z łazienki wszedł niespodziewanie do sali kobiet i stalowym wieczkiem od puszki konserw zadał śmiertelne rany jednej ze śpiących pacjentek.
Pielęgniarze z nocnego dyżuru widzieli mężczyznę wchodzącego do sali kobiet, ale zanim tam wbiegli, schizofrenik zdążył już śmiertelnie zranić kobietę.
200829104429.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę