Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 06 lutego 2023 napisz DONOS@

Paliło się w mieście...

Pracowicie dzień zaczęli łomżyńscy strażacy. Około godziny 4.00 gasili sadze w kominie jednego z domów przy ul. Wojska Polskiego w Łomży, a krótko przed 6.00 zostali wezwani do palącej się kamienicy przy ul. Dwornej. Po dotarciu na miejsce okazało się, że pali się fragment drewnianej podłogi w klatce schodowej. W obu zdarzeniach nikomu nic się nie stało...

Akcja w kamienicy przy ul. Dwornej 51 jeszcze ( godz. 7.00) jest prowadzona, ale jak mówi dyżurny Komendy Miejskiej PSP w Łomży sytuacja została opanowana. mimo dużego zadymienia na klatce schodowej nie było konieczności ewakuacji mieszkańców kamienicy.

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę