Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 26 września 2023 napisz DONOS@

Zima jak się patrzy. Mrozy mamy, teraz czas na zawieje i zamiecie śnieżne

Główne zdjęcie
łabędź na zamarzniętej Narwi pod Kalinowem. Tot. 2008.01.07

Dyżurny synoptyk Biura Prognoz Meteorologicznych Białystok Magdalena Pękala ostrzega przed zbliżającymi się nad region silnym wiatrem, który będzie powodował zawieje i zamiecie śnieżne. Wiatr południowo-zachodni w ciągu dnia będzie wiał ze średnią prędkością 25-40 km/h, a w porywach 45-60 km/h.

Taka aura sprawi, że jazda po drogach będzie jeszcze trudniejsza niż ostatnio. Zwiewany z okolicznych pól na drogi śnieg będzie tworzył zaspy.

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę