Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 11 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Zdrożeje prąd

Urząd Regulacji Energetyki zatwierdził taryfy dla przedsiębiorstw obrotu energią elektryczną. Wśród zatwierdzonych przez URE taryf jest także nowy cennik PGE Zakład Energetyczny Białystok SA . Cena za energię elektryczna czynną w grupie G11 - czyli dla tych odbiorców którzy niezależnie od pory dnia i nocy płacą tyle samo - wynieść ma teraz 0,2376 zł za kW/h.. Oznacza to wzrost o ponad 4 grosze (czyli 20%) w stosunku do cennika jaki ustalono w kwietniu ubiegłego roku.

Odbiory z grupy G12 w ciągu dnia za kW/h - według nowego cennika - płacić mają 0,2668 zł, a w nocy 0,1726 zł.   
Zgodnie z wyliczeniami URE zatwierdzone nowe cenniki energii elektrycznej dla przeciętnego gospodarstwa domowego oznaczać będą wzrost rachunków za prąd o 10-12 zł miesięcznie.
Taryfy mogą wejść w życie po 14 dniach od ich opublikowania przez URE, czyli jeszcze w styczniu.

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę