Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 31 marca 2023 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radio.bialystok.pl

Rekordowe mrozy

Główne zdjęcie
Park im. Wagów

Podlasie i Mazury były tej nocy najzimniejszymi miejscami w Polsce. Termometry wskazywały do -23 stopni. Przy gruncie natomiast temperatura spadła do -28 w Białymstoku i -29 stopni w Olsztynie. Nawet w górach było cieplej - mówi Bogumiła Dąbrowska-Sakowicz z białostockiego biura prognoz. Dodaje, że dzień także będzie mroźny, ale - za to słoneczny i bez dokuczliwego wiatru.

 Pamiętajmy, by ciepło się ubierać, bo kolejne dni i noce także będą bardzo zimne. W dodatku w środę sypać będzie śnieg, pojawi się też silny, dokuczliwy wiatr. Pod koniec tygodnia szykuje się ocieplenie, ale będzie wilgotno, więc - jak uprzedzają synoptycy - pogoda będzie raczej niezbyt przyjemna.

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę