Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 28 lutego 2021 napisz DONOS@
źródło: radio.bialystok.pl

Kolejne ofiary mrozu w naszym regionie

Zamarzł 300 metrów od swojego domu! W miejscowości Sidra odnaleziono dziś ciało 56-letniego mężczyzny. Policję powiadomił przechodzień, który zauważył przysypanego śniegiem mężczyznę. Niestety już nie żył. Zdaniem lekarza przyczyną śmierci było wyziębienie organizmu. Podobny powód mógł być przyczyną śmierci starszej kobiety w Białymstoku. Wczoraj policjanci znaleźli ciało 78-latki w jej własnym mieszkaniu. Było w nim bardzo zimno - mówi Andrzej Baranowski z zespołu prasowego podlaskiej policji.

Policja apeluje - nie przechodźmy obojętnie obok osób leżących na ulicy. Taki mróz bywa zabójczy, a jeden telefon może uratować czyjeś życie - podkreśla Andrzej Baranowski.

Na najbliższe noce synoptycy zapowiadają silne mrozy. W naszym regionie temperatura może spaść do -18 stopni. Tej nocy najzimniej będzie na Suwalszczyźnie, kolejnej - w okolicach Białegostoku. Mroźno ma być także w ciągu dnia. (nazar)
210204100642.gif

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę