Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 28 lutego 2021 napisz DONOS@

Lód uwięził łabędzie

Nietypowe akcje ratunkowe podejmowali w sobotę łomżyńscy strażacy. Dwukrotnie ratowali uwięzione w lodzie łabędzie. Strażacy z jednostki PSP w Łomży z na specjalnych saniach lodowych musieli przedostać się do dwóch łabędzi przymarzniętych do lodu na Narwi w okolicach wsi Rakowo-Boginie (w pobliżu Drozdowa). Ich koledzy z OSP w Nowogrodzie łodzią podpłynęli do łabędzie przymarzniętego do Narwi w okolicach wsi Jankowo Młodzianowo.

Obie akcje ratunkowe zakończyły się powodzeniem.
- Oswobodzone z lodu ptaki odpłynęły – mówi młodszy brygadier Marian Przybyłkiewicz dyżurny łomżyńskiej komendy Państwowej Straży Pożarnej w Łomży.
O uwięzionych przez lód łabędziach strażaków poinformowali mieszkańcy regionu. Same ptaki z lodu by się nie uwolniły.

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę