Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 18 sierpnia 2022 napisz DONOS@

Zawieje i zamiecie...

Bożena Dąbrowska-Sakowicz dyżurny synoptyk Białostockiego Biura Prognoz ostrzega przed zawiejami i zamieciami śnieżnymi, które co najmniej do niedzielnego poranka mają utrzymywać się nad regionem. W tym samym czasie mają także występować opady śniegu, miejscami bardzo obfite, co w sumie sporawi, że po drogach będzie jeździło się bardzo ciężko.

Synoptycy prognozują, że wiatr południowo-zachodni i zachodni będzie wiał ze średnią prędkością 25-40 km/h, a w porywach może osiągać nawet 55-65 km/h.

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę