Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 28 lutego 2021 napisz DONOS@

Ostatni duży pożar 2008 roku...

Na około 700 tys złotych oszacowano straty jakie powstały w wyniku pożaru, który ostatniego dnia 2008 roku wybuchł w Ośrodku Wypoczynkowym „Kormoran” w Czarnowsi koło Rajgrodu. Z pożarem budynku bankietowo-biurowego ośrodka strażacy walczyli przez 8 godzin. Na szczęście nikt z ludzi nie odniósł obrażeń. Ratownicy pracując w aparatach powietrznych przeszukali wnętrze pomieszczenia wynosząc poza obręb pożaru dwie 11 kg butle gazowe.

Pożar w „Kormoranie” zauważono krótko przed godzina 2.00 (w nocy) 31 stycznia 2008 roku. Płomienie ognia szybko się rozprzestrzeniały. Na miejsce wysłano cztery zastępy gaśnicze Państwowej i Ochotniczej Straży Pożarnej dysponujące dwoma samochodami ciężkimi i dwoma  średnimi. Akcję gaśniczą zakończono o godzinie 10.16.  Straty spowodowane pożarem oszacowano na 700 tys. zł. zaś wartość uratowanego mienia strażacy szacują na 500 tys. zł.
210204100642.gif

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę