Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 27 lutego 2021 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radio.bialystok.pl

Petarda urwała rękę!

Urwana ręka i obrażenia twarzy. Tak zakończyły się eksperymenty z petardami dla młodego mieszkańca podaugustowskiej wsi. Mężczyzna w stanie ciężkim trafił do szpitala.

24-latek z Żarnowa wczoraj wieczorem próbował w garażu zmontować dużą petardę. Doszło jednak do wybuchu. Jak mówi naczelnik sekcji kryminalnej augustowskiej policji - Adam Miezianko - mężczyźnie urwało lewą rękę i poszarpało prawą. Oprócz tego ma obrażenia twarzy. 24-latek trafił najpierw do augustowskiego szpitala, później przewieziono go do Białegostoku. Jego stan jest ciężki.
200829104429.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę