Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 09 marca 2021 napisz DONOS@

Lodowiska w Zambrowie i Łomży już działają

Mieszkańcy Zambrowa już mogą korzystać z lodowiska z prawdziwego zdarzenia. Samorząd miasta kupił sztuczne lodowisko, które rozstawiono w pobliżu pływalni delfin. O godzinie 9.00 oficjalnie otwarto lodowisko. Także dziś o godzinie 9.00 ponownie ruszyło lodowisko w Łomży. Wczoraj było ono unieruchomione po tym jak młody łyżwiarz „dziobiąc” łyżwą w taflę lodu uszkodził jeden z przewodów w którym przepływa płyn chłodzący. Jak podkreśla Marek Olbryś z-ca dyrektora MPGKiM w Łomży mimo początkowych obaw, że uszkodzenie będzie miało o wiele poważniejsze skutki, wystarczyło wymienić tylko fragment wężownicy.

 
Mieszkańcy Zambrowa na swoim lodowisku dziś mogą ślizgać się bezpłatnie. Od jutra trzeba będzie płacić. Bilet normalny na godzinną jazdę ma kosztować 5,00 zł, ulgowy 4 zł, a w przypadku wejść grupowych 3 zł. Ci którzy łyżew jeszcze nie mają mogą je wypożyczyć, bo wraz z lodowiskiem zaczęła działać także ich  wypożyczalnia. Opłaty za korzystanie z lodowiska czy wypożyczalni łyżew rejestrowane będą za pomocą elektronicznego systemu obsługi klienta takiego samego jaki działa w zambrowskiej pływalni.
Lodowisko w Zambrowie jest nieco większe od tego łomżyńskiego. Zambrowskie ma wymiary 28 x 42 m... , a naszego powierzchnia to 800 m.kw. Samorząd Zambrowa kupił je na własność (w sumie cała inwestycja kosztowa 737 tys. zł), a dla mieszkańców Łomży wypożycza je kielecki developer Echo Investment, który od lat - na razie bezskutecznie – zabiega o zgodę na wybudowanie w mieście dużego centrum handlowego z hipermarketem.   
210204100642.gif

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę