Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 22 marca 2023 napisz DONOS@

Poszukiwania zaginionej

Wieczorem przez kilka godzin rodzina, policjanci i strażacy poszukiwali 25-letniej kobiety ze wsi Janczewo w gminie Wizna. Chora kobieta wyszła z domu i nikt nie wiedział gdzie jest. Po zmroku w jej poszukiwania zaangażowano m.in. cztery jednostki straży pożarnej. To właśnie strażacy odnaleźli zaginioną.

W akcji poszukiwawczej uczestniczyło 22 strażaków  z jednostki PSP w Łomży i okolicznych jednostek Ochotniczej Straży Pożarnej. Poszukiwania rozpoczęto od dokładnego sprawdzenia wszystkich okolicznych dróg i dróżek. I właśnie tam, za jednym z drzew rosnących przy drodze z Kramkowa do Wizny, strażacy odnaleźli zaginioną.
210204100642.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę