Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 27 lutego 2021 napisz DONOS@

Młodzi rolnicy nie chcą pieniędzy z ARiMR?

Dziś jest ostatni dzień przyjmowania wniosków o przyznanie pomocy z działania „Ułatwianie startu młodym rolnikom”. To właśnie w ten sposób można dostać jednorazową premię w wysokości 50 tys. złotych z Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa. Przez pół roku naboru wniosków w województwie podlaskim wnioski złożyło 614 młodych rolników, a Agencja ma jeszcze pieniądze dla kolejnych blisko 300 osób.

Choć województwo podlaskie należy do grupy w którym młodzi rolnicy najchętniej ruszyli pieniądze, to jak się okazuje przyznany limit środków wykorzystany jest tylko w 70%. W najgorszym pod względem  wykorzystania tych pieniędzy województwie małopolskim poziom ten nie osiągnął nawet 25%.
Dotychczas do Agencji wnioski o przyznanie pomocy w skali kraju złożyło 6402 rolników. Najwięcej z nich – ponad 1200 to mieszkańcy województwa mazowieckiego, ale i tu pieniędzy naszykowano dla jeszcze co najmniej 300 – 400 chętnych.  

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę