Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 03 marca 2021 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radio.bialystok.pl

Brutalne morderstwo w Zambrowie

Klient zabił przedstawicielkę firmy Provident. Ciało kobiety znaleźli dziś zambrowscy policjanci. Grażyna P. od tygodnia była poszukiwana. Według ustaleń Prokuratury Okręgowej w Łomży, umówiła się z klientem, który miał spłacić jej zaciągniętą wcześniej pożyczkę i wziąć nową. Chodziło o 800 zł. Kobieta wzięła z domu pieniądze i pojechała do mieszkania klienta.


To właśnie 38-letni mieszkaniec Zambrowa miał zabić przedstawicielkę firmy Provident. Kobieta najprawdopodobniej została uduszona paskiem klinowym. Sprawca został zatrzymany i zgodnie z decyzją Sądu Rejonowego w Zambrowie najbliższe trzy miesiące spędzi w areszcie tymczasowym - poinformował Polskie Radio Białystok naczelnik Wydziału V Śledczego Prokuratury Okręgowej w Łomży Janusz Sobieski.

Zatrzymanemu mężczyźnie grozi kara od 25 lat więzienia do dożywocia.
200829104429.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę