Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 27 września 2023 napisz DONOS@

Pijani na drogach...

Od wigilijnego popołudnia do północy z niedzieli na poniedziałek policjanci z województwa podlaskiego zatrzymali 38 pijanych kierowców. Rekordzista w wydychanym powietrzu miał niemal 4 promile alkoholu.

Jak asp. Renata Grzybowska pijany kierowca rekordzista to 24-latek, który został zatrzymany wczoraj wieczorem gdy jechał audi 80 przez Sejny. Po przebadaniu alkomatem okazało się, że w wydychanym powietrzu miał 3,98 promila alkoholu.

Niestety nie wszystkich wsiadających za kierownicę po alkoholu udaje się zatrzymać na czas. Z 7 wypadków jakie wydarzyły się na drogach województwa w okresie świątecznym i bezpośrednio po nim jeden został spowodowany przez pijanego kierowcę.

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę