Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 07 marca 2021 napisz DONOS@

Niebezpieczna świąteczna jazda...

33 osoby zginęły w wypadkach drogowych podczas wigilii i świąt Bożego Narodzenia. Od 24 do 26 grudnia na drogach doszło do 212 wypadków, rannych zostało w nich 296 osób. Zatrzymano również 585 nietrzeźwych kierowców. To o 83 więcej niż w zeszłym roku – podają policjanci.

Powyższe dane odnoszą się do całego kraju. W województwie podlaskim święta na drogach minęły wyjątkowo spokojnie. Doszło do pięciu wypadków w których na szczęście nikt nie zginął, ale 18 osób zostało rannych. Policjanci z podlaskiego w okresie świąt zatrzymali też 10 kierowców pod wpływem alkoholu.

Mimo, że statystycznie na drogach niewiele się wydarzyło, policja przestrzega, że zwłaszcza w weekend na szosach i przy nich będzie więcej niż normalnie patroli policyjnych (na głównych drogach będą jeździć nieoznakowane radiowozy wyposażone w wideoradary). Wszystko po to, by wyłapać piratów drogowych, ale też tych szoferów, który postanowili wrócić do domu na „drugim gazie”

210305125821.png

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę