Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 08 marca 2021 napisz DONOS@

Życzenia świąteczne biskupa łomżyńskiego Stanisława Stefanka TChr na Boże Narodzenie 2008 roku

Główne zdjęcie
ks. bp Stanisław Stefanek (TChr)

Moi Bracia i Moje Siostry! Gdy przełamiecie się opłatkiem wigilijnym w gronie Waszych Rodzin przyjmijcie nasze bardzo serdeczne życzenia świąteczne. Niech serca Wasze wypełni radość uczestniczenia w duchowym i kulturowym dziedzictwie wiary, którą od tysiąca lat żyją kolejne pokolenia mieszkańców naszej ziemi.


W świątecznej atmosferze oddajemy się pod szczególną opiekę Matki Pięknej Miłości, która porodziła Syna Bożego w Betlejem i ukazała Go Aniołom, Pasterzom i Królom.

Na pracę całego Roku Jubileuszowego, Kapłanom i wszystkim Drogim Diecezjanom, wraz z Księżmi Biskupami z serca błogosławię.


+ Stanisław Stefanek TChr
Biskup Łomżyński
210305125821.png

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę