Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 01 marca 2021 napisz DONOS@

eMPeKi świętują

Główne zdjęcie
fot. archiwum

Od poniedziałku autobusy komunikacji miejskiej w Łomży jeżdżą według wakacyjnego rozkładu jazdy – nie kursują te z literą „S” na rozkładzie. Jutro i przez dwa dni Świąt Bożego Narodzenia kursy jeszcze bardziej będą ograniczone. W wigilię eMPeKi będą kursowały tylko do godziny 15.00. W czwartek z ograniczeniami będą kursować tylko linie 2, 4, 8 i 10, a w piątek (drugi dzień świąt) autobusy będą jeździły jak w niedzielę.

Po świętach autobusy nie wrócą do „normalności”. Do 2 stycznia z ograniczeniami będzie obowiązywał wakacyjny rozkład jazdy. W Sylwestra, tak jak w wigilię kursy zakończą się o godzinie 15.00, a w pierwszy dzień 2009 roku wyjadą tylko autobusy linii 2, 4, 8 i 10 i to nie wszystkie.
Dokładnych informacji o godzinach odjazdów eMPeKów udziela telefonicznie (przez całą dobę) dyspozytor – tel. 086 216 03 35.
210204100642.gif

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę