Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 09 marca 2021 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radio.bialystok.pl

Wigilijne spotkanie więźniów Zakładu Karnego z rodzinami

Śpiewanie kolęd, opłatek i wspólny obiad. Rodziny więźniów z Zakładu Karnego w Czerwonym Borze spędziły kilka godzin ze swoimi bliskimi w świątecznej atmosferze. Zamiast typowej sali widzeń - stołówka i wigilijne potrawy.Takie spotkania są bardzo ważne dla więźniów. Dlatego Zakład Karny starał się stworzyć bardziej przyjazne, od tradycyjnych, warunki do spotkania z rodziną - powiedział Polskiemu Radiu Białystok Krzysztof Milewski, kierownik działu penitencjarnego.

Więźniowie siadają do wspólnego stołu z rodziną i jedzą wigilijne potrawy. Podczas kilkugodzinnego spotkania mają namiastkę rodzinnych świąt. Bardzo ważne jest, żeby nie tracili kontaktu z najbliższymi dodaje Milewski. Podobne spotkania opłatkowe, odbywają się we wszystkich zakładach karnych w regionie.
210204100642.gif

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę