Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 07 marca 2021 napisz DONOS@

Zbezcześcili cmentarz

Powywracane krzyże, połamane płyty to widok jaki przeraził w sobotę mieszkańców Kolna. Na miejscowym cmentarzu ktoś zdewastował kilkadziesiąt nagrobków. Policjanci poszukują sprawców, ale także ustalają kiedy mogło dojść do dewastacji. Na razie używają określenia „pomiędzy 10 a 20 grudnia”.

Jak podaje podinsp. Andrzej Baranowski z zespołu prasowego KWP w Białymstoku łącznie na kolneńskim cmentarzu doliczono się 25 zniszczonych nagrobków. Sprawcy przede wszystkim poprzewracali płyty nagrobne, łamiąc kilka z nich.
Osoby które mogą pomóc w ustaleniu sprawców zniszczenia proszone są o kontakt z kolneńska policją.
210305125821.png

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę